Дитячий день народження за містом під Києвом

Всі батьки щороку стикаються з питанням, де відзначити день народження дитини. І, незважаючи на масу пропозицій щодо підготовки та організації дитячих свят у ресторані та кількості ресторанів для святкування дитячого дня народження та дитячих хрестин, дитяче свято в ресторані все ж таки залишається для багатьох невирішеною проблемою і його організація не перестає викликати у батьків масу труднощів та проблем.

До дитячих свят ми підходимо з особливим ступенем відповідальності та особливо ретельно, тому що розуміємо обсяги роботи та серйозність поставних перед нами завдань. Діти – найвибагливіші з клієнтів, але й найвдячніші. У процесі роботи ми розуміємо це все більше, і відповідно найвищою нагородою для нас є подяка батьків, яку ми чуємо, Ваші відгуки та, звичайно ж, радість та сміх дітей, який розноситься по нашій території. Провівши не одне дитяче свято ми можемо з великою впевненістю сказати, що ми спеціалісти зі спілкування та обслуговування дитячих заходів, а також на території заміського клубу «Чотири сезони» a> щоліта організовується дитячий табір). З року в рік діти приїжджають до нас і проводять тут свої канікули, а їхні батьки вже зі спокійною душею та з повною впевненістю в тому, що все пройде на найвищому рівні відпускають своїх дітей та із задоволенням приїжджають самі на вихідні, проводити час зі своїми дітьми . Це вже стало доброю традицією і набуло постійного характеру, за що ми дуже вдячні і дітям і батькам, оскільки нам дуже приємно спостерігати, як ростуть наші дорогі клієнти.

Організуйте святкування дитячого дня народження на природі

Провівши у нас дитяче свято за містом або будь-який інший захід, відвідувачі, як правило, стають нашими постійними клієнтами з усіма наслідками. Ми раді цьому факту, раді нашим гостям і з упевненістю можемо сказати, що організація дитячих свят та розвага на дитячому святі – це теж одна з наших професійних здібностей, тому зі своєю властивою нам гостинністю запрошуємо Вас, Ваших дітей та всю Вашу родину до нас у сімейний заміський клуб «Чотири сезони» з величезною територією, чудовою природою, комфортабельними номерами та котеджами, а також з чудовою кухнею на будь-який смак та бюджет.

Клуб «Чотири сезони» має безліч розваг для дітей та ігор на свіжому повітрі під час свята

Якщо для організації дитячого свята необхідно залучати людей, які займуться дозвіллям Ваших дітей, у нас є і ця опція. Просто повідомте наш адміністратор або банкетний менеджер що Вам необхідно підготувати програму розваг для дітей. Для нас немає нічого неможливого!

Новини | | No Comments

Comments are closed.

«

»

 

6 5 4 73 2 1

 

×

1 2 3 4 5 6 7 8

×

491 2 3 5 6 7 8 10

 

×

Номера категории “Стандарт” Уютные двухместные номера категории «стандарт» находятся как на первом так и втором этаже, имеют балконы, а с окон открывается живописный панорамный вид. Площадь спальной комнаты 15,5 кв.м., ванная комната оборудована душевой кабиной. Количество номеров – 12.

Номера категории “Полу-люкс” Элегантные двухкомнатные номера категории «полу-люкс» расположены на втором этаже коттеджа. Площадь спальной комнаты 12,5 кв.м., площадь гостиной комнаты 12.5 кв.м., ванная комната оборудована душевой кабиной.

Коттеджи категории “Люкс” Больше чем вы можете себе представить! Двухэтажные коттеджи категории «люкс» позволяют максимально насладится отдыхом. На первом этаже коттеджей находится гостиная, зал-каминная, общей площадью 22,2 кв.м, LCD-телевизор с DVD, ванная комната оборудована душевой кабиной, сауна, в которой можно принять спа-процедуры. На втором — мини-кабинет, спальная комната, общей площадью 22,5 кв.м., LCD-телевизор, балкон. Как на первом так и на втором этаже находятся уборные. Количество коттеджей – 2.

Каждый номер оснащен:

  • набором мини-парфюмерии,
  • набором махровых полотенец и халатов, тапочками,
  • феном,
  • мини-баром.

Каждый номер оборудован

  • LCD-телевизором,
  • кондиционером,
  • мини-сейфом,
  • бесплатным Wi-Fi.

С пятницы по воскресенье, а так же в праздничные дни при условии аренды беседки в мангальной зоне действует депозит в сумме 500 грн с человека.

 Правила проживания (укр)   Правила проживания (англ)

Категория

Category

Размещение

Accommodation

Цена

UAH

Family Suite

34000

Superior Double Room

33000

Double Room

22500

Tween Room

22300

*Посуточная оплата за каждый день пребывания *Стоимость дополнительного места до 16 лет – 300 грн., старше 16 лет — 500 грн.

Уважаемые гости!

Обращаем Ваше внимание, что бронирование номеров происходит по предоплате. Предоплата не возвращается. 

Перенос бронирования осуществляется не позднее чем за 48 часов до даты заезда. Перенос возможен в случае наличия свободных номеров на желаемую дату. В случае отмены или переноса бронирования позже – перенос и возврат денежных средств не осуществляется.

Благодарим за понимание!

Прейскурант цен на услуги

 Аренда всего комплекса — 240 000 грн в сутки (депозит)

1387550206886

 

×

загородный комплекс

×

  1_res 2_res 3_res 4_res 5_res 6_resDSC_1423 DSC_1873DSC_1467 DSC_1354IMGP1788

×

  Rooms SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

×

×
test

test

×
Забронировать номер

[CP_BCCF_FORM]

×

  Rooms SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

×

Цены на посещение СПА зоны в загородном отельно-рестораном комплексе «Четыре сезона»

ЗОНА БАНИ (6 человек)

ценадлительностьпримечание

1200 час

 

минимум 2 часа

 

Каждый следующий час – 500 грн. Для компаний больше 6-ти человек за каждого дополнительного человека +400 грн. за все время пребывания. Максимальная загрузка – 8 человек
входит в стоимость на 1 человека:  2 полотенца, тапочки. За дополнительную плату – аренда халата – 150 грн.; шапка – 100 грн.; веник – 80 грн.

ЗОНА СПА

ценадлительностьпримечание
Проживающие в гостинице: будни/выходные 300/400 грн. 

целый день

Закрытие зоны СПА для компании максимум 10 человек – 4000 грн/час. Минимальное время закрытия – 2 часа. Каждый следующий час – 2000 грн.
Гости, не проживающие в гостинице: будни/выходные 600/800 грн.целый день
  входит в стоимость на 1 человека:  2 полотенца, тапочки. За дополнительную плату – аренда халата – 150 грн.;  шапка – 100 грн.; веник – 80 грн.

* Уважаемые гости гостиницы, мы сознательно не включили цену посещения СПА зоны и цену отдыха у бассейна в стоимость номера, так как много гостей приезжают к нам переночевать или поужинать в ресторане и было бы нечестно по отношению к ним, включать в стоимость номера услугу, которой они не воспользуются.

Дополнительная информация у наших администраторов

Ждем Вас в нашей новой локации!

×

 


6


5


4


7

3

2


1

 

×

загородный комплекс

×